אף פעם לא מאוחר: נפתחה ההרשמה ל"אופקים" – בית הספר העירוני לבגרויות 

אף פעם לא מאוחר: נפתחה ההרשמה ל"אופקים" – בית הספר העירוני לבגרויות 
בימים האחרונים נפתחה ההרשמה לסמסטר אביב-קיץ בבית- הספר לבגרויות “אופקים” הפועל מטעם “רגעים”-העמותה לחינוך בלתי פורמלי. בית הספר מיועד לצעירים ומבוגרים מעל גיל 18, הלימודים מתקיימים במתכונת סמיסטריאלית בשעות הערב. בבית- הספר נבנית עבורם תכנית אישית וניתן לשפר/להשלים מבגרות אחת ועד לבגרות מלאה.
בבית הספר לבגרויות הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות כלומר בין חמישה לעשרה תלמידים בכיתה, המסגרת אינטימית ומיוחדת והתלמידים נהנים מתמיכה יחידנית . כמו כן, ביה”ס תומך בתלמידיו בכל דרך אפשרית על מנת להגיע להצלחה מרבית לדוגמא: תלמיד אשר אינו שבע רצון מציון בבחינה יהיה זכאי לקורס נוסף וזאת בתנאי שעמד בחובותיו הלימודיות.
בתוכנית הלימודים שמים דגש על תכני בחינות הבגרות ועל למידה אסטרטגית המסייעת להתמודדות מיטבית בבחינה, ומציידת את התלמידים בכלים אקדמיים שישרתו אותם בעתיד, צוות המורים הינו צוות קטן ואיכותי המומחה בתחומו ובעל ותק של 25 שנה ומעלה.
המחירים – בבית הספר לבגרויות המחירים הכי נוחים בארץ, מוכרים לצורך מענק חיילים משוחררים וביה”ס מאפשר פריסת תשלומים נוחה ומרבית.
תמי מספרת: "בבית-הספר לא יצאתי ולו עם בגרות אחת. מיד לאחר השרות הצבאי התעניינתי בבית ספר לבגרויות ושמעתי המלצה חמה מחברים טובים על המקום. אין גבול לשמחה שלי. מקדישים לי כאן את כל מבוקשי ומסגרת השעות מאפשרת לי גם לעבוד. בינתיים, נגשתי לשלוש בחינות והציונים מקסימליים". גם אביעד, שסחב חוויות לא נעימות מן התיכון וחשב שהוא ולימודים זה לא, כבר עם שני ציונים של 90 וציון אחד של 85 במקצועות, שהתקשה בהם מאד. יש מן התלמידים, שהגיעו מן הישיבות והגיעו להישגים מקסימליים. דוגמה לכך ניתן לראות בגיא, שמסיים שנה שלישית במרכז הבינתחומי בראיית חשבון והגיע למוסד מישיבה תיכונית. הציונים של גיא נעו בין 95 ל-100 בכל המבחנים – אליהם ניגש.

פייסבוק